(0272) 2715010fax: (0272) 2715207

Hoşgeldiniz. Bugün

Ekrem İmamoğlu’ndan CHP’li Belediyelere Destek Sözü

Ana Sayfa » Haberler » Ekrem İmamoğlu’ndan CHP’li Belediyelere Destek Sözü

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, beraberinde İhsaniye Belediye Başkanı Tunay Türkmen, Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan ve Dereçine Belediye Başkanı Ömer Yıldız ile birlikte İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu ziyaret etti.
Ekrem İMAMOĞLU, CHP’Lİ Belediye Başkanlarına
destek sözü verdi.
http://www.gazete3.com.tr/haber/34/imamoglu-ndan-destek-sozu–h_96493.html
İmamoğlu’ndan destek sözü
Afyonkarahisar’daki CHP’li Belediye Başkanları, CHP Afyonkarahisar Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal ile birlikte İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu ziyaret ettiler. İBB Başkanı İmamoğlu, CHP’li Belediye Başkanlarına tam destek sözü verdi
SİYASET 15.06.2020 19:56:24

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, beraberinde Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan, İhsaniye Belediye Başkanı Tunay Türkmen ve Dereçine Belediye Başkanı Ömer Yıldız ile birlikte İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu ziyaret etti.
İMAMOĞLU’NDAN, CHP’Lİ
BAŞKANLARA DESTEK SÖZÜ
Afyonkarahisar’daki yerel yönetimlerdeki projelerin değerlendirildiği ziyarette konuşan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Burcu hanımın çalışmalarını takdirle izliyoruz, biliyorsunuz İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri iki defa yapıldı. Burcu hanım İstanbul seçimlerinde görevli 39 Milletvekilimizden birisiydi. Sıcaklarda mahalle mahalle nasıl çalıştığını biliyorum, oy çuvallarının üzerinde günlerce beklediğini bizim unutmamız mümkün değil. Sayın vekilimiz aynı zamanda Afyonkarahisar’daki Belediye Başkanlarımızın çalışmalarını da zaman zaman bizlere aktarıyor. CHP’li belediyeler olarak maksimum işbirliği içerisinde Türkiye’de örnek bir yerel yönetim sergileyeceğiz. Tüm deneyimlerimizi birleştirerek vatandaşlarımızın beklediği hizmeti CHP’li belediyeler olarak gerçekleştireceğiz” dedi.
“DERMAN BELEDİYECİLİĞİ
İLE HİZMET VERİYORUZ”
CHP Milletvekili Av. Burcu Köksal ise, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na kendilerini kabullerinden dolayı teşekkür ederek, Afyonkarahisar’daki tüm CHP örgütleri ile CHP’li belediye başkanları ile uyum içerisinde çalıştıklarını belirterek, “El ele vererek seçim döneminde başkanlarımızın verdiği vaatlerini yerine getirmesi için çalışıyoruz. Önümüzdeki görev süremiz boyunca CHP’li belediyelerimiz ‘sosyal belediyecilik’ anlayışı ile şeffaf ve halkçı belediyecilikle yönetilecek. CHP’nin ‘Derman Belediyeciliği’ politikası ile yurttaşlarımızın yüzünü güldürmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.>>>Gazete3

https://kocatepegazetesi.com/ekrem-imamoglundan-chpli-belediyelere-destek-sozu/?fbclid=IwAR3-GTI-fJRcmmYa0HfCVwkdV-a0LgM6erKK5Ek2h2o3QmWMFIx_3uC4He0
Afyonkarahisar’daki CHP’li Belediye Başkanları, CHP Afyonkarahisar Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Katip Üyesi
Av. Burcu Köksal ile birlikte İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu ziyaret ettiler. İBB Başkanı İmamoğlu,
CHP’li Belediye Başkanlarına tam destek sözü verdi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, beraberinde Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan, İhsaniye Belediye Başkanı Tunay Türkmen ve Dereçine Belediye Başkanı Ömer Yıldız ile birlikte İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu ziyaret etti.
Milletvekili Av. Burcu Köksal belirli periyotlarda CHP’li Belediye Başkanları, örgütler ve partililerle birlikte gerçekleştirdiği ziyaretlerine devam ediyor. Bu kapsamda Milletvekili Köksal ve beraberindeki heyet Florya’daki başkanlık makamında İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu ziyaret etti.
İMAMOĞLU’NDAN, CHP’Lİ
BAŞKANLARA DESTEK SÖZÜ
Afyonkarahisar’daki yerel yönetimlerdeki projelerin değerlendirildiği ziyarette konuşan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Burcu hanımın çalışmalarını takdirle izliyoruz, biliyorsunuz İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri iki defa yapıldı. Burcu hanım İstanbul seçimlerinde görevli 39 Milletvekilimizden birisiydi. Sıcaklarda mahalle mahalle nasıl çalıştığını biliyorum, oy çuvallarının üzerinde günlerce beklediğini bizim unutmamız mümkün değil. Sayın vekilimiz aynı zamanda Afyonkarahisar’daki Belediye Başkanlarımızın çalışmalarını da zaman zaman bizlere aktarıyor. CHP’li belediyeler olarak maksimum işbirliği içerisinde Türkiye’de örnek bir yerel yönetim sergileyeceğiz. Tüm deneyimlerimizi birleştirerek vatandaşlarımızın beklediği hizmeti CHP’li belediyeler olarak gerçekleştireceğiz. Çalışmalar ortak akılla işbirliği içerisinde olmalı. Ben Afyonkarahisar’daki CHP’li Belediye Başkanlarımıza projelerinde tam destek sözü veriyorum. Nazik ziyaretiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.” dedi.
“DERMAN BELEDİYECİLİĞİ
İLE HİZMET VERİYORUZ”
CHP Milletvekili Av. Burcu Köksal ise, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na kendilerini kabullerinden dolayı teşekkür ederek, Afyonkarahisar’daki tüm CHP örgütleri ile CHP’li belediye başkanları ile uyum içerisinde çalıştıklarını belirterek, CHP’nin ‘Derman Belediyeciliği’ politikası ile vatandaşlara hizmet ettiklerini söyledi.

16 Haziran 2020

İlgili Terimler :

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Facebook'ta Biz

 • Arşivler

 • Haziran 2021
  P S Ç P C C P
  « May    
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  282930