(0272) 271 50 10fax: (0272) 271 52 07

Hoşgeldiniz. Bugün

MHP SEÇİM BÜROSU AÇILIŞI

Ana Sayfa » BASINDAN » MHP SEÇİM BÜROSU AÇILIŞI

İHSANİYE BELEDİYE BAŞKANI MHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ŞABAN ÇABUK’ UN SEÇİM BÜROSU AÇILIŞI MİTİNG HAVASINDA GERÇEKLEŞTİ

Açılışa MHP MYK üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet TAYTAK, MHP İl Başkanı, MHP İlçe Başkanı, İl Ocak Başkanları, MHP Belediye Başkan adayları, Teşkilatın yöneticileri, basın mensupları ve çok sayıda İhsaniyeli katıldı.

“HEDEF BÜYÜK İHSANİYE”

5 yıl boyunca İhsaniye’ye hizmet etme onurunu yaşadığını belirten Belediye Başkanı Şaban ÇABUK “Hedef Büyük İhsaniye’ dedik. İlçemizi Sosyal, Ekonomik ve Kültürel olarak geliştirme sözünü verdik. Yaptığımız hizmetler ortada. Ortalama yılda 6 daire yapılmakta olan ilçede 400 daire 50 dükkân 1 fabrika yapıldı. 1 fabrikanın da inşaatı sürüyor. Konut kalitesinin ve sayısının artması, ticari alanların çoğalması İhsaniye’nin değişimini ve gelişimini gözler önüne serdi.

İçme suyu şebekesinin tadilatı ve Arsenik arıtma tesislerimizin de faaliyete geçirilmesi ile kaliteli ve uygun kimyasalların kullanımı, halkımızın sağlığına verdiğimiz önemin en büyük göstergesidir.” dedi

GEÇİCİ DEĞİL, KALICI ÇÖZÜMLER ÜRETTİK.

Konuşmasına 2014’den bu yana yaptığı icraatlardan bahsederek devam eden Belediye Başkanı Şaban ÇABUK “ Ulaşımda, altyapıda, üst yapıda ürettiğimiz çözümler ilçemizi cazibe merkezi haline getirdi. Daha önce olmayan Minibüslerimiz bizim dönemde yaklaşık 600.000 kişi taşıdı. 1 parkımız varken 14 park ve 170.000 M2 yeşil alana ulaştık. 50000 fidan diktik. İşin güzel tarafı bedeli 4,5 trilyon tutan bu fidanları hayırsever arkadaşlarımızdan hibe yoluyla aldık. Parklar ve yeşil alanlarla yaşam kalitemizi arttırdık. 12 olan araç sayımızı 23’e çıkardık, İtfaiye, Kamyon, kepçe, cenaze aracı ve minibüslerle hizmet kalitemizi arttırdık.120000 M2 parke taşı döşeyerek 11 Km yol yaptık, Yeni kent mahallemizde ve yeni ev yapılan sahalarda stabilize yollar yaptık.

Karayollarına sıcak asfalt, TEDAŞ’a Elektrik,  Devlet Su İşlerine Dere ıslahı yaptırdık.  Basit bir kelime olarak söyledim farkındaysanız ama hiç de basit değil dere ıslahını, yapılan kanalın önemini, hepimiz sel gelince yaşayarak gördük.

30 yıl geçerli olmak üzere Jeotermal Kaynak işletme iznimizi aldık. Sıcak su çıkardık Evlere otellere sıcak su bağlanacak, önümüzdeki dönemde 1000 dekar alanda Organize sera bölgesi kurulacak. İşsize iş, ülkemize katkı sağlanacak.

Sanayi sitesiyle sanayi esnafımızın yanında yer aldık. Artık kendi dükkânlarında çocuklarına ekmek parası kazanıyorlar.

Güneş Enerji santrali kurduk. Elektrik kurumuna sattığımız 500 KW enerjinin karşılığında ortalama aylık 60000 TL gelir elde ediyoruz. Gelirinden santralin imalat taksitini ödüyor, kalan 30000 Lirayı yine hizmetlerimizde kullanıyoruz. Üretken belediyecilik budur. Belediyemize 30 yıl sürekli bir gelir kazandırdık.” dedi.

SOSYAL FAALİYETLERİMİZLE VATANDAŞLARIMIZIN YANINDA OLDUK.

Belediyecilik halkımızın yanında olmakla olur diyen Belediye Başkanı Şaban ÇABUK “ Sosyal faaliyetlerimizle, Bebeğiniz gözbebeğimizdir projesiyle, öğrencilerimize ve halkımıza kültürel gezilerle, yaptığımız şenlikler ve konserlerle güzel anlar yaşattık.  Akören Mahallemize yapılan Halı saha ile gençlerimize spor yapma imkânı oluşturduk” dedi

TURİZM ALANINDA İHSANİYE EN GÖZDE İLÇELERDEN BİRİ OLDU.

Konuşmasında İhsaniye’nin turizmde ne kadar ilerlediğini anlatan Sayın ÇABUK “En önemlisi, yazılı ve görsel medya aracılığıyla ilçemizi, Türkiye ve yurtdışında artık bilinen bir yer haline getirdik. Frig vadilerinin tanıtım ve düzenlenmesine yaptığımız katkılarla sadece ilçe merkezine değil köy ve kasabalarımıza da destek olduk. Frig vadileri Çaltepe Sosyal tesisleriyle 3 yılda yaklaşık 120.000 kişiye hizmet verdik.” dedi.

 

MHP AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLİ SAYIN MEHMET TAYTAK’TAN VATANDAŞLAR İLE BİRLİKTE BİR KEZ DAHA DESTEK İSTEDİK.

İhsaniye Belediye Başkanı Şaban ÇABUK konuşmasını yaparken Milletvekili TAYTAK’ tan desteklerini istedi.

Belediye Başkanı ÇABUK “ Sayın Milletvekilimizden belediye binamıza hemşirelik ve Anestezi yüksekokulu açılması konusunda destek istedik. Bir kez de alkışlarımızla isteyelim mi? Doğalgaz bağlanması konusunda destek istedik. Bir kez de alkışlarımızla isteyelim mi?

Akören mahallemizde Fizik tedavi hastanesi arsası oluşturduk. Üniversiteye Fizik Tedavi hastanesi yapılması için bir kez daha milletvekilimizden alkışlarımızla destek isteyelim mi? “ diyerek MHP Milletvekili Sayın Mehmet TAYTAK’ tan İhsaniyeli vatandaşlar ile birlikte bir kez daha destek istedi.

BİR BELEDİYE BAŞKANI ŞEHRİNİN KADERİNİ DEĞİŞTİREBİLİR.

Konuşmasına son verirken Belediye Başkanı Şaban ÇABUK “İhsaniyeli vatandaşlardan 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde destelerini istedi.  ÇABUKBİR BELEDİYE BAŞKANI ŞEHRİNİN KADERİNİ DEĞİŞTİREBİLİR. İhsaniye ehline inşallah teslim edilecektir. Belaya sabır, nimete şükür, kadere rıza, millete vefa gösterip çok çalışacağız, mutlaka kazanacağız, mutlaka İhsaniye’nin bahtını aydınlatacağız. Belediyecilik millete mensubiyet, insana sevgi ister. Belediyecilik şefkat ve hoşgörülü bir yönetim bekler. İş bilenin kılıç kuşananındır. Emaneti ehline vermek inancımızın gereğidir.

İhsaniye’de Güzel şeyler oldu, desteklerinizle olmaya da devam edecek.

07 Mart 2019

İlgili Terimler :

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Facebook'ta Biz

 • Arşivler

 • Şubat 2023
  P S Ç P C C P
  « Oca    
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728