(0272) 2715010fax: (0272) 2715207

Hoşgeldiniz. Bugün

OEDAŞ’IN TERCİHİ ÇALTEPE OLDU

Ana Sayfa » FOTOĞRAF GALERİSİ » OEDAŞ’IN TERCİHİ ÇALTEPE OLDU

Afyonkarahisar’da elektrik dağıtımını üstlenen Osmangazi Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi’nin (OEDAŞ) personelleri, geleneksel hale getirdikleri Motivasyon Pikniklerinin 3’ncüsü için İhsaniye Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan Frig Vadileri Çaltepe Sosyal Tesisleri’ni tercih etti.

Personel motivasyonuna önem gösteren OEDAŞ Afyonkarahisar Müdürlüğü, personelleri ile birlikte İhsaniye’de ki Frig Vadileri Çaltepe Sosyal Tesisleri’nde bir araya geldi. Tarihin ve kültürel dokunun tam merkezinde yer alan tesis, OEDAŞ’ın geleneksel hale gelen Motivasyon Piknikleri’nin 3’ncüsüne ev sahipliği yaptı. Yaklaşık 70 teknik personelin aileleriyle birlikte katıldığı piknikte OEDAŞ personeli hem dinlendi, hem sohbet etti, hem de doğal ortam içerisinde yemek yemenin keyfini çıkardı. İhsaniye Belediye Başkanı Şaban Çabuk, OEDAŞ personelleri ile bir araya gelerek onların istek ve önerilerini dinledi.

EN MUTLU OLAN KESİM ÇOCUKLAR OLDU

Doğal bir ortamda en mutlu olan kesim ise çocuklar oldu. Çaltepe Sosyal Tesisleri’nde bulunan güvercin, tavus kuşu ve Uygur Kazları ile yakından ilgilenen çocuklar zaman zaman ip atlayıp, güven içerisinde top oşturdu, oyunlar oynadı.

PERSONELİMİZİN MOTİVASYONUNU ÖNEMSİYORUZ

OEDAŞ Afyonkarahisar İl Müdürü Fatih Kasal şirket olarak personel motivasyonunu önemsediklerini söyleyerek bundan önceki süreçte personellerine yönelik şehir dışı geziler ve piknik etkinlikleri düzenlendiklerini hatırlattı. Kasal şöyle konuştu: “Bu etkinliğimiz için doğa ile iç içe olan Frig Vadileri Çaltepe Sosyal Tesisleri’ni tercih ettik. Etkinliğimize yüksek mühendislerimizin yanı sıra ağırlıklı olarak teknik personellerimiz katılıyor. Ailelerimiz de bu güzel etkinliğimizde bizlerin yanında yer alıyor. Bundan sonra da bu tür etkinliklerimiz belirli periyotlarla devam edecek.”

TESİSLERİMİZE GÜZELLİK KATTILAR

İhsaniye Belediye Başkanı Şaban Çabuk ise Frig Vadileri Çaltepe Sosyal Tesisleri’nde OEDAŞ personelini görmekten son derece mutlu olduğunu söyledi. Başkan Çabuk: “Bu tesisimiz böyle güzel misafirlerle daha güzel bir hale kavuşuyor. Bugün Afyonkarahisar’da ve Türkiye’nin pek çok noktasında elektrik dağıtımını üstlenen büyük bir firmanın personellerini ve onların değerli ailelerini bu tesisimizde misafir etmek bizi çok mutlu etti. Başta OEDAŞ Afyonkarahisar İl Müdürü Fatih Kasal Beyefendi olmak üzere şirketin tüm personelleri ile tanışıp, onlarla sohbet etme imkanı yakaladık. Güzel insanlar tanıyıp güzel bir gün geçirdik. Hem ilçemizin hem de bu tesisimizin kapıları her kuruma ve her vatandaşımıza açıktır. Tarihin, kültürün ve doğanın tam merkezinde güven ve huzur dolu bir ortamda vakit geçirmek isteyen herkesi buraya davet ediyoruz.” diye konuştu.

15 Mayıs 2017

İlgili Terimler :

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Facebook'ta Biz

 • Arşivler

 • Temmuz 2021
  P S Ç P C C P
  « Haz    
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  262728293031